• شهرداری جهرم در سال 1304تأسیس شده است .قریب به یک قرن خدمت رسانی به شهروندان جهرمی افتخار ماست .
  • اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا.
کد خبر: 48     تاریخ انتشار: 1390/05/05     تعداد مشاهده: 5029

توزیع رایگان 1000 جلد کتاب اصول شهروندی بین رانندگان ناوگان تاکسیرانی جهرم

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی جهرم ، این سازمان در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن رعایت حقوق شهروندی در رانندگان تاکسی ، 1000 جلد کتاب اصول شهروندی رابه صورت رایگان بین آنان توزیع می نماید.

توزیع رایگان 1000 جلد کتاب اصول شهروندی بین رانندگان ناوگان تاکسیرانی جهرم

توزیع رایگان 1000 جلد کتاب اصول شهروندی بین رانندگان ناوگان تاکسیرانی جهرم

 

 

                   

 

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی جهرم ، این سازمان در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن رعایت  حقوق شهروندی در رانندگان تاکسی ، 1000 جلد کتاب اصول شهروندی رابه صورت رایگان بین آنان توزیع می نماید.

علی داودی نیا مدیر عامل سازمان در این رابطه گفت:« رانندگان تاکسی و تاکسی تلفنی به علت ارتباط بسیار نزدیک و مستمر با عموم شهروندان بایستی با نکات ریز حقوق شهروندی آشنا باشند و از وظایف ذاتی آنان این است که با دارا بودن حد اعلای فرهنگ شهروندی  حقوق دیگران را در حین روابط اجتماعی و شغلی خود در سطح شهر رعایت نمایند. امیدواریم با اهدای این کتاب که با زبانی ساده ، آداب معاشرت و اصول فرهنگ شهروندی را بیان می نماید شاهد ارتقای کیفی خدمات تاکسیرانان جهرم باشیم.»

لازم به ذکر است که شهرداری جهرم در نظر دارد از محتویات این کتاب ، مسابقه معرفی شهروند برگزیده را برگزار نماید و تاکسیرانان جهرم می توانند در آن مسابقه هم شرکت نمایند و ان شاءا... که با موفقیت خود جزء شهروندان برگزیده شهر جهرم شناخته شوند.

 

نظرات

      ارسال نظر