Skip to content

ب️مناسبت فرارسیدن روز معلم، شهردار جهرم ، با رییس آموزش و پرورش شهرستان جهرم، دیدار و این روز را به وی و همه معلمان تبریک گفت.

🔹️به گزارش روابط عمومی شهرداری جهرم، مهندس علیرضا نظری جهرمی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید مطهری و تبریک روز معلم گفت: روز معلم فرصتی است مغتنم تا از تلاش‌های معلمان عزیز در عرصه تعلیم و تربیت و پرورش جامعه تجلیل شود.

🔸️شهردار جهرم افزود: جلوگیری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی و آگاه نمودن خانواده ها، نیاز ضروری جامعه امروزی است که به این امر بیشتر باید اهتمام ورزید.

🔹️وی ادامه داد: مجموعه شهرداری جهرم آماده هرگونه همکاری و تعامل با آموزش و پرورش است چرا که همکاری بین بخشی کلید واژه مهمی است که در صورت تحقق می تواند بسیاری از مشکلات را رفع و رجوع کند. امیدواریم با تعامل و همکاری بین مجموعه شهرداری و آموزش و پرورش در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و آموزش شهروندی و… بیش از پیش گام برداریم.

🔸️مهدی نیکفر مدیر آموزش و پرورش شهرستان جهرم با اشاره به تعامل خوب با شهرداری جهرم در رفع و رجوع مشکلات گفت: بدون شک با همکاری و تعامل دو سویه می توانیم بسیاری از مسائل مرتبط با آموزش و پرورش را مرتفع کنیم.

🔹️امیدواریم تعامل سازنده و مثبت بین این دو مجموعه همچنان پایدار باشد چرا که هدف همه ما آموزش و پرورش انسان ها برای جامعه است.